6.5 Oz Karton Bardak

Kağıt Bardak

 

6.5 oz 175 ml kapasiteli, otomat makinelerine, uygun karton bardak ,yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır.  Flekso baskı teknolojisiyle üretilir.  Kullan at kültüründe en çok tercih edilen üründür. Genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte. vs.) uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir.  Standart baskılı desenli olup farklı modellerde üretilmektedir.  

 

İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt ham madde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde  içeceklerin yoğunlaşmasını engeller.  İçinde barındırdığı madde suyu ve likiti itici özelliğindedir. Sızdırmazlık ve koku yapma riski  yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur.  Enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.  Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır.  Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür. Kullanılıp alıştıktan sonra vazgeçilmezdir.  Bir çok dünya ülkesi gibi Türkiye'de  yaygın olarak tercih edilmektedir.

 

 Hızlı yaşamın yoğun olarak yaşandığı ofis, işyeri, fabrika, otel, özel davetler, yolcu taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek bir çok mekanda kullanılır.   Hızlı şekilde tedarik edilir ve hemen kullanıma hazırdır. Fiyat Bilgisini bu  Linkten bizimle temasa geçerek hızlı şekilde  alabilirsiniz.

 

 

Yükseklik Ağız Genişliği Taban Genişliği Koli Adeti Boyutları
76 mm 72 mm 52 mm 2000 Adetli

Son Eklenen Ürünler

7 Oz Karton Bardak

7 Oz Karton Bardak

7 Oz Karton Bardak

7 Oz Karton Bardak

7 Oz Karton Bardak