Karton Bardak Satış ve Tedarik

 

Karton Bardak Tedarik Çözümleri

 

 Aycup® olarak tedariğini yaptığımız ve dünya standartlarında sertifikalanarak üretilmiş karton bardakları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. En son teknolojiyi kullanan, deneyimli uzmanlardan oluşan, kapsamlı bir alt yapıya sahibiz.

 

Çalışma Prensibimiz


Aycup® olarak yüksek kaliteli hammadde kombinasyonu kullanılan ürünleri, müşterilerimizin beklediği kalitede karton bardak satışını gerçekleştiriyoruz. Aycup® karton bardak ürünlerinin satışından sonraki her aşamasında, verimliliği ve yüksek kaliteli sağlam bir yapıyı benimsemiştir. Düşük kaliteli ve gramajı eksik karton bardak ürünlerini sunmak sağlık açısından olumsuz sebeplere yol açmaktadır. Aynı yapıya sahip kağıt bardak ürünlerinden olanı karşılaştırın, Aycup® markalı ürünlerimizin çok daha iyi olduğunu göreceksiniz.

 

Karton Bardak Satışı ve Destek


"Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaç edinmek ilkemizdir.'' Satışını yaptığımız dünya standartlarında üretilen karton bardakları siz değerli tüketicilerimizin zevkine sunuyoruz. Uzman kadromuz ile tüm ürünlerimizde satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destekle, ürün garantimiz bulunmaktadır. Oluşturduğumuz güven ve geniş ürün yelpazesi ile doğru malzemeyi kullanarak,  siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim etmekten ve makul fiyata iyi hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Aycup® karton bardak ürünlerini, her türlü sıcak ve soğuk içecekler için güvenle kullanabilirsiniz.

Hızlı şekilde tedarik edilip kullanılmaya her zaman hazırdır.

 

Firmamızın Amacı


Bütün yenilikleri, trendleri takip ederek ürün gamını yükseltip,  Aycup® karton bardak firmamızı,Türkiye'nin sayılı markalarından birisi yapmaktır. Karton bardak kullanıcısı müşterilerimizin karton bardak ve ofis malzemelerini eksiksiz karşılamak için yoğun çaba sarf etmeyi amaç ediniyoruz. Aycup® kaliteli ham maddeden üretilen kağıt bardakları siz değerli tüketicilerin zevkine sunmayı hedef edinmiştir.

 

   Kalite Belgelendirme


 Aycup® karton bardak,Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının TR-34-K-041473 verdiği izinle ve kalite yönetim standartlarıyla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Karton bardaklarda kullanılan ham madde uluslararası SGS - FDA kalite standartlarına uygun, PE kaplamalı çevre dostu ürünleri seçmekteyiz. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle beraber Aycup® karton bardakları tüketicilerimizin kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında ve insan sağlığına paralel olan uygun ürünleri sunmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz karton bardak ve diğer yardımcı ürünlerin tamamının sağlık sertifikaları bulunmaktadır. Satışını yaptığımız karton bardakların, kullanım yeri ve şekline göre 180 gr/m2 den, 235 gr/m2 gramaj aralığındadır. Baskı seçeneğimiz  standart desenlidir. Kağıt bardak yüzeyi baskısında kullanılan mürekkeplerin, ilgili bakanlık tarafından belirtilen şartlara uygun, gıda ile temas eden maddelerde kullanılmasının insan sağlığı ve çevre açısından hiç bir zararı bulunmamaktadır. Karton bardak ağız kıvırma operasyonunda kullanılan likit materyaller, Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel H-1 (Helal) sertifikalı ürünlerdir. Karton bardak hakkındaki detayları Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. En kaliteli ürün yelpazemizi müşterilerimizin zevkine sunmaktayız. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Saygılarımızla

Aycup Karton Bardak